AutoCAD Plant 3D nu beschikbaar......
Autodesk, wereldleider in 2D en 3D ontwerpsoftware, heeft officieel de beschikbaarheid van AutoCAD Plant 3D aangekondigd. AutoCAD Plant 3D is een nieuwe software oplossing die de voordelen van model gebaseerd ontwerpen voor de proces markt binnen ieders bereik brengt. Het doel van AutoCAD Plant 3D, naast uiteraard het ontwerpen, modelleren en documenteren van complete sites, is de oplossing voor alle groottes van ontwerpteams die niet alleen betaalbaar maar ook zeer toegankelijk is.
Klik hier voor de Nederlandstalige productbrochure
Klik hier voor de Engelstalige productbrochure.

AutoCAD Plant 3D is gebouwd op het alom bekende AutoCAD platform en het bied uw projectteam de mogelijkheid de productiviteit te verhogen, de faalkosten te verminderen en eenvoudiger informatie te delen. Bij de meeste projecten aangaande het Plant design en de engineering werkzaamheden gaat het vaak over het draaiend houden, onderhouden en uitbreiden van bestaande installaties, vaak uitgevoerd door kleinere projectteams met beperkte tijd en nog minder budget. AutoCAD Plant 3D is uitermate geschikt om juist deze projectteams een tool te geven die de productiviteit verhoogd zonder zeer zware investeringen te moeten doen. Door de korte tijd voor het inrichten en de mogelijkheid direct informatie met elkaar te delen zonder veel gevolgen voor de aanwezige project gegevens is AutoCAD Plant 3D snel in te zetten en te gebruiken door al uw projectteamleden.

Gebouwd op het populaire AutoCAD platform wordt AutoCAD Plant 3D geleverd met de mogelijkheid om specificatie gestuurd te ontwerpen en diverse uitgebreide bibliotheken die het voor de gebruiker eenvoudiger maken om leidingen te routen, equipment te plaatsen en ondersteunende staalconstructies te genereren. Daarbij is AutoCAD P&ID geïntegreerd met AutoCAD Plant 3D waardoor u slechts op één plek uw informatie hoeft in te voeren en deze door u gehele project kunt gebruiken, bekijken en documenteren. Voor het genereren van isometrische tekeningen is AutoCAD Plant 3D uitgerust met het wereldwijd tot standaard verheven ISOGEN en kunt u ook zonder problemen de gegenereerde modellen uit AutoCAD Plant 3D inlezen en gebruiken in Autodesk Navisworks.
Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen via info@cadteam.nl of bel 0318-616924.

